لوکاوب پشتیبانی اینستاگرام پشتیبانی کانال تلگرام
بلفاروپلاستی چیست | بلفاروپلاستی | جراحی بلفاروپلاستی | دکتر احمد ناظم بافقی
جراحی زیبایی افتادگی پلک
جراحی زیبایی افتادگی پلک
دسامبر 3, 2017
بلفاروپلاستی چگونه انجام می شود
بلفاروپلاستی چگونه انجام می شود
دسامبر 5, 2017

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی چیست

بلفاروپلاستی چیست : برخی از افراد اعتقاد دارند که چشم یکی از تاثیر گذار ترین عضو هاي صورت می باشد که این عقیده ی آن ها به ثبت رسیده است، به همین دلیل بلفاروپلاستی به اندازه ی دیگر جراحی های زیبایی صورت مهم است و در زیبایی چهره ی افراد تاثیر می گذارد.

 

بلفاروپلاستی چیست

 

بلفاروپلاستی چیست ؟

یک روش بسیار موثر جهت جوانسازی و کاهش ظاهر پیر و فرتوت اشخاص می باشد، این جراحی پوست اضافه و چربی که در اطراف پلک ها وجود دارند را اصلاح می کند.

بلفاروپلاستی یکی از شایع ترین روش های زیبایی صورت محسوب می شود که اغلب افراد تصور می کنند این جراحی تنها برای خانم ها می باشد درصورتيكه آقایان نیز از این روش درمانی می توانند استفاده کنند.

هنگامی که افراد به دنبال یکی از روش های جراحی پلاستیک هستند فقط بر روی یکی از اعضای صورت خود تمرکز می کنند و کم پیش می آید که به کل اعضای صورت شان توجه نشان دهند.

این جراحی به تنهایی قادر به ترمیم پوست اطراف چشم ها نمی باشد و عموما به صورت هم زمان با کشیدن ابرو ها انجام می گیرد.

موارد درمان با بلفاروپلاستی

  • سست شدن پوست پلک‌ ها
  • بیشتر شدن پف زیر چشم‌ ها
  • چین‌ و چروک‌های زیر چشم
  • افتادگی پلک ها
  • پف زیر چشم‌
  • خسته نشان دادن چشم ها

البته باید به این مسئله هم توجه داشت که برخی مواقع پف زیر چشم ها به دلیل بیماری‌ هایی مانند کم‌ کاری یا پرکاری تیروئید می باشد که مطمئنا با بلفاروپلاستی نمی ‌توان آن را درمان کرد.

ادامه مقاله  مشکلات لوزه سوم در کودکان

در برخی موارد افتادگی پلک بالایی به اندازه ای زیاد است که مانعی برای دید فرد می باشد، انجام جراحی پلک در این موارد موجب برگرداندن دید فرد می گردد.

برای عمل بلفاروپلاستی باید بدانید

این جراحی معمولا با توجه به میزان بافت پوستی که دارد در حدود ۱ ساعت زمان لازم دارد و اگر به جز جراحی پلک، عمل دیگری باید انجام گیرد این مدت زمان بیشتر خواهد شد.

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

هزینه جراحی زیبایی پلک به شرایط مختلف و نوع تکنیک استفاده ‌شده بستگی دارد. باید توجه داشت که هزینه این روش درمانی بیشتر از دیگر جراحی‌های پلک نمی باشد.

برای این که بتوانید از هزینه این جراحی به صورت دقیق اطلاع پیدا کنید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس گرفته و از منشی یک وقت مشاوره با دکتر احمد بافقی بگیرید.

 

 

دکتر احمد ناظم بافقی

متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی سر و گردن و   آندوسکوپی سینوس

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button